accountant4u.co.il

לימודי ראיית חשבון - לומדים חשבונאות במוסדות הטובים

לא לחינם ראיית חשבון נחשב לאחד המקצועות היוקרתיים במשק הישראלי. לא לחינם רבים נוהרים ללמוד אותו. עכשיו זה תורכם להצטרף לכח של החשבונאות

עולם החשבונאות מתחלק לכמה רמות, וראיית חשבון נמצא במעלה הסולם של עולם זה. זו הסיבה שצעירים רבים בוחרים להירשם ללימודי ראיית חשבון. לימודים אלו שמכשירים את הסטודנטים להיות רואי חשבון מן המניין, מקנים להם כרטיס כניסה לעולם היוקרתי של משרדי ראיית חשבון , פירמות גדולות, חברות מסחריות , משרדים וארגונים ציבוריים ועוד.

במסגרת הלימודים לראיית חשבון לומדים על:

  • תקנות וחוקים בתחום המסים והחשבונאות בישראל
  • דו"חות כספיים של פירמות וגורמים פרטיים
  • ניהול חשבון של גורמים פרטיים ועסקיים ברמות שונות
  • גישות חשבונאיות שונות
  • תחום המשםט בישראל
  • שוק ההון
  • תמחור
  • כלכלה
מכללת ספיר
תכנית הלימודים בהתמחות זו מעניקה בתום 3 שנות הלימוד תואר בוגר בתכנית דו מחלקתית בכלכלה וחשבונאות. שנת לימודים רביעית נדרשת והיא מוקדשת כולה ללימודי חשבונאות ולהכנה לקראת הבחינות של מועצת רואי החשבון.

ד.נ. חוף אשקלון שדרות


מכללת ספיר
המרכז האקדמי רופין
הלימודים במחלקה לכלכלה וחשבונאות מעניקים לסטודנטים ידע מעמיק, דרכי חשיבה וכלי ניתוח בנושאים: חשבונאות, ביקורת, מסים וכלכלה, תוך הדגשת כללי החשבונאות המקובלים בישראל וכללי החשבונאות הבינלאומיים (IFRS), המסים בישראל, כלכלת ישראל ואחריות..

עמק חפר עמק חפר


המרכז האקדמי רופין
המרכז ללימודים אקדמיים
המטרות העיקריות של מסלול ההתמחות בחשבונאות הן להקנות הכרה והבנה של מושגי היסוד בחשבונאות פיננסית וניהולית, וכן יכולת להבין את משמעות המידע החשבונאי והתמחירי לצורך קבלת החלטות. תחום החשבונאות הפיננסית והניהולית מהווה צומת אינטגרטיבי של כלל פעילות..

היוצרים 2 אור יהודה


המרכז ללימודים אקדמיים
הקריה האקדמית אונו
בשנים האחרונות הפך מקצוע רואה החשבון לאחד המקצועות המרכזיים והחשובים בעולם העסקים הישראלי והבינ"ל. במסגרת זו, הולך וגדל הביקוש לרואי חשבון מקצועיים שישמשו הן בתפקידים המסורתיים כמבקרי עסקים, בנקים וחברות ציבוריות והן במגוון תפקידים נוספים, כגון:..

צהל 104 קרית אונו


הקריה האקדמית אונו
המכללה למינהל
ההתמחות בחשבונאות בבית הספר למינהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל היא מן המובילות במוסדות להשכלה גבוהה בישראל ומונה למעלה מ 1,200- סטודנטים לתואר ראשון וכ 500- סטודנטים בשנת השלמה לקראת בחינות מועצת רואי חשבון. כמו כן, מציעה המחלקה לחשבונאות תכנית..

יצחק רבין 7 ראשון לציון


המכללה למינהל
מכללת רמת גן
מכללת ר"ג היא מרכז הלימוד הגדול ביותר בארץ ללימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה ולומדים בה כיום כ- 6300 סטודנטים. המכללה הוקמה בשנת 1990 כמרכז הלימוד הראשון ללימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, ומאז היא המרכז הוותיק, והגדול של..

פנחס רוטנברג 87 רמת גן


מכללת רמת גן
המרכז האקדמי כרמל
תחום החשבונאות הפיננסית והניהולית מהווה צומת אינטגרטיבית של כלל פעילות הפירמה, הן מבחינת מאגר הנתונים עצמו והן מבחינת השימוש במאגר זה לצורך קבלת החלטות, אם להתפתחות העסק והרחבתו ואם בעתות משבר. המידע הפיננסי העולה מתוך הדוחות הכספיים של הפירמה..

חיפה חיפה


המרכז האקדמי כרמל
מכללת שערי משפט
"שערי משפט" הוקמה בשנת תשנ"ה (1995) על ידי עמותה של אנשי ציבור בתחום המשפט, הכלכלה והאקדמיה. המכללה הוכרה על ידי הועדה המוסמכת, לפי חוק לשכת עורכי הדין, כמכללה שבוגריה זכאים, לאחר תקופת התמחות ועמידה בבחינות של לשכת עוה"ד, לקבל..

המרגוע 5 הוד השרון


מכללת שערי משפט


שאלות ותשובות בתחום לימודי ראיית חשבון

למכירה של רכב פרטי כדאי להוציא חשבונית ללא מע"מ עם דיווח 0, ולרשום כעסקה פטורה. התשובה ניתנה על ידי אברהם זומר, יועץ מס מוסמך, הרטום 9 הר-חוצבים ירושלים, טלפון: 050-5783280
ניהול כספים הינו תחום העוסק בניהול הכסף של חברה או ארגון, ההבדל בין מנהל כספים לרואה חשבון יהיה תחום העיסוק כאשר רואה חשבון יתעסק בעיקר בעבר בכספים שהוצאו ונכנסו, בניהול התיקים ובהתנהלות מול רשויות המיסוי ומנהל כספים יעסוק בעיקר בניהול הכסף בהווה ובתכנון העתיד. בין תפקידיו של מנהל כספים ניתן למצוא את ייעול הפעילות הכלכלית של החברה, הכנת תקציבים..
הגשת הדו"ח למס הכנסה הינה החלק המסכם של ניהול החשבונות השנתי שעשית במהלך שנת המס, במידה וניהלת את החשבונות באופן נכון ותרצה להגיש את הדו"ח באופן עצמאי תוכל להיעזר במרכזי ההדרכה של משרד האוצר אשר פתוחים במהלך חודשי התקופה שבה קיימת החובה להגיש את הדו"ח, משרדים אלה ניתנים כשרות לעוסקים ואינם מחייבים בהזדהות או מתן פרטים אישיים. למפגש..
נתחיל מכך שהעסקת רואי חשבון מחויבת על פי חוק לכל ארגון או חברה, מה שאומר במילים אחרות שמבלי רואה חשבון לא ניתן להקים חברה או ארגון מלכתחילה, בנוגע לעוסקים האחרים – עוסק פטור ועוסק מורשה – שאינם נכנסים להגדרה המחייבת בחוק העסקה של רואי חשבון עדיין קיימת החובה לניהול ספרים והגשת דו"ח שנתי מקוון בסוף שנת המס. גם עמותה קטנה בהיקפה..
תוכן מומלץ
Copyright © 2022 accountant4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר רואי חשבון מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום ראיית חשבון
מתעניינים בתואר בלימודי חשבונאות? קבלו פרטים מיועץ לימודים
אנחנו עובדים עם רואי חשבון מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!